FAQ - často kladené dotazy

 • Mám velmi nabitý denní program, kolikrát týdně mohu cvičit a v jaké dny?
  Naše programy zahrnují mnoho variant kdy cvičit a tím Vám poskytuje maximální flexibiltu ve výběru dne kdy chcete cvičit. To kdy budete mít cvičební dny si určujete sami a tak cvičení u nás nenabourá Váš již zažitý životní rytmus a návyky.
 • Kolik stojí cvičení u Vás a mohu si dovolit Váš program?
  Máme velmi flexibilní způsob platby a stále se snažíme jej vylepšit tak, aby maximálně vyhovoval naším členům a nezatěžoval jejich rodinný rozpočet.
 • Rád bych věděl jak rychle dosáhnu dobré technické vyspělosti a zvýšení technických stupňů?
  55 minut, 2-3x týdně je dostatečné úsilí pro potřebný technický růst. Samozřejmě, že nechceme vyčerpat všechen Váš volný čas a tak tréninkové jednotky a jejich počet záleží pouze na Vašem úsilí a to je výhoda naších programů. Navíc metodiku, kterou používáme umožňuje maximální rozvinutí vašich schopností.
 • Kolik mě bude stát začít s bojovým uměním?
  Vstupní INTRO program Vás nebude stát ani korunu. Jsme si vědomi, jak těžké je začít a proto Vám to chceme ulehčit.
 • Jaké je Vaše vybavení?
  Náš klub poskytuje výuku a vybavení na špičkové světové úrovni. Naleznete zde vše co potřebujete pro Váš osobní rozvoj a mnohem více. Samozřejmostí pro nás je to, aby jste se zde cítili jako doma (vždy čisté sprchy, wc, tréninkový prostor a ostatní) a i pro vaše rodiče a přátele, kteří zde na Vás čekají.
 • Ve kterých dnech nabízíte cvičení? 
  V našem klubu v Praze nabízíme možnost cvičit 5 dní v týdnu dle Vašeho uvážení. To Vám umožňuje naplno rozvinout Váš potenciál a zajistí Vám velmi rychlý růst. Navíc si můžete tréninkové jednotky rozložit dle Vašich potřeb.
 • Jak staré musí být mé dítě aby mohlo začít cvičit bojové umění?
  Doporučujeme začít již od 6 let. Je to věk, kdy jsou děti již schopné vnímat základní požadavky a schopné rozvíjet svůj pohybový potenciál.
 • Jak velké jsou tréninkové skupiny?
  Jednotlivé skupiny jsou rozděleny dle technických stupňů a programů tak jak student zvyšuje svou technickou vyspělost. Standardní skupina čítá 10-20 členů. Snažíme se o maximálně osobní přístup!
 • Účastníte se nebo pořádáte nějaké závody?
  Ano, jednak sami organizujeme ale i se účastníme soutěží ve sportovních formách DUO KATA Jiu-jitsu, FREE STYLE Jiu-jitsu a Fighting Jiu-jitsu. Naši svěřenci se pravidelně umisťují na předních místech nejen na závodech v ČR, ale i v zahraničí.
 • Kolik instruktorů je přítomno na tréninku dětí?
  Na každou hodinu dětí a mládeže mladší 10 let jsou přítomni 1 hlavní instruktor a 1-2 asistenti instruktora. Snažíme se o maximální bezpečnost našich tréninků a jedním z našich kriterií je ,, nezranit sebe a partnera,,.
 • Mám velmi energické dítě a mám obavu, že bojové umění v něm podpoří agresivitu, je to možné?
  Ne vždy!!! Je pravdou, že bojová umění poskytují prostor pro projevení jejich agresivní stránky. Nicméně v TIGER TEAMU se u dětí soustředíme především na rozvoj jiných aspektů jako jsou, disciplína, sebekontrola, respekt a sebedůvěra. Naším názorem je, že dítě se chová tak, jak se chová jeho okolí a proto se snažíme v nich rozvíjet ty schopnosti, které jsou pro ně přínosem!!!
 • Výuka dětí je velmi náročná - jakou kvalifikaci mají instruktoři, kteří učí mé děti?
  Opravdu, výuka dětí patří mezi ty nejnáročnější a není lehká! Ale je to jedna z vděčných zkušeností na světě. Všichni naší instruktoři jsou certifikovaní ministerstvem školství pro výuku pro výuku bojových umění pro všechny věkové skupiny. Navíc díky členství a zkušenostem získaných v WORLD KOBUD FEDERATION dostávají naší členové ty nejlepší informace od těch nejkvalitnějších mistrů. Navíc stále pracujeme na vzdělávání a rozvoji našich instruktorů a asistentů tak, aby dokázali co nejlépe zvládnout výuku.
 • Nikdy předtím jsem nepraktikoval žádné bojové umění, a cítím se nesvůj. Jak složité je začít s bojovým uměním?
  Mnoho lidí se obává začít praktikovat bojové umění. My jsme si toho vědomi a chceme vyjít vstříc všem, proto je v našem klubu možnost využít nejdříve BEZPLATNÉ privátní hodiny s instruktorem a bojové umění si vyzkoušet. Naším cílem je to, aby jste se cítili bezpečně a pohodlně a mohli tak maximálně rozvinout vaše schopnosti.
 • Je Jiu-jitsu pouze o boji na zemi a rvačce?
  Jiu-jitsu také zahrnuje boj na zemi. Některé školy učí pouze boj na zemi, nebo boj ve stoje. Jiu-jitsu je KOMPLEXNÍMI bojovým uměním, které Vás rozvíjejí po všech stránkách. Z Jiu-jitsu vznikly taková bojová umění jako jsou Judo a Aikido a některé styly Karate. Z toho vyplývá, že trénink zahrnuje kopy, údery, hody, páky a transportní techniky.
 • Naučím se ve vašich programech sebeobranu?
  Určitě!!! Jiu-jitsu obsahuje prvky reálné sebeobrany. Nicméně nesmíme zapomínat, že se jednán o komplexní systémy a vše přichází krok za krokem. Většina moderních bojových systémů, které se představují jako SEBEOBRANNÉ systémy převzala převážnou část technik právě z Jiu-jitsu!!!
 • Je mi více než 30 let, má cenu začít cvičit Jiu-jitsu?
  Ano, cvičení Jiu-jitsu není vázáno na věk. Díky způsobu výuky, široké škále technik a osobnímu přístupu instruktorů je možno začít se cvičením v jakémkoliv věku. Není třeba mít tělo a fyzičku jako Van Damme aby jste se kvalitně naučil bojové umění. Navíc není nutné umět kopat 2m vysoko, na ulici tyto kopy nepoužijete!!!